Apsaugos sistemos


Įsilaužimo signalizacija.

Atsižvelgdami į kliento poreikius, saugomų objektų svarbą, projektuojame ir įrengiame įvairios paskirties bei įvairaus sudėtingumo objektų elektronines įsilaužimo signalizacijos sistemas, įspėjančias apie nesankcionuotą asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją. Dažniausiai pakanka tradicinės apsaugos sistemos su klasikiniais magnetiniais, infraraudonųjų spindulių ar stiklo dūžio jutikliais. Tačiau objektuose su padidintais saugumo reikalavimais naudojame technologiškai sudėtingesnius dvigubos technologijos judesio daviklius, seisminius daviklius, įvairius infraraudonųjų spindulių užtvarus.

 Pavojaus signalizacija.

Dažnai neįvertinta gal net primiršta apsaugos signalizacijos dalis – pavojaus signalizacija. Tai elementarūs mygtukai, kuriais esant ekstremaliai situacijai galima išsikviesti budintį saugos tarnybos ekipažą. Dažniausiai tai prie stalo, kasos ar kitoje vietoje tvirtinami mygtukai. Pakankamai dažnai naudojami ir radiobanginiai pavojaus mygtukai, kurių pagrindinis privalumas tas, kad juos visuomet galime turėti su savimi.

Perimetro apsauga.

Perimetro apsaugos gaminių rinka yra gana siaura. Pagrindinė to priežastis –atviroje erdvėje esanti labai nestabili aplinka,  tiksliau sakant – greitai kintanti ir įvairiausių faktorių, tokių kaip besikeičiančios meteorologinės sąlygos  ar nenuspėjami judantys objektai, veikiama apsaugos įranga. Perimetro apsaugos sistemų privalumas tas, kad jos veikia kaip išankstinio perspėjimo sistemos, o tai sąlygoja greitesnį atsaką į įvykius ir mažina  galimus nuostolius.