Vaizdo stebėjimo sistemos

Tai vienas iš pagrindinių ir efektyviausių apsaugos techninėmis priemonėmis variantų. Jos turi labai platų įvairiausių galimybių spektrą:

nepertraukiama saugomos teritorijos kontrolė visą parą, judesio detekcija kontroliuojamose zonose, įvykių archyvas, automatinis atpažinimas ir sulyginimas su etalonu. Šiais laikais vaizdo stebėjimo sistema tampa šiuolaikinio būsto neatsiejama dalimi, kuri užtikrina gyventojų saugumą ir komfortą. Komerciniuose objektuose vaizdo sistemų populiarumą nulėmė ne tik galimybė matyti vaizdą, bet ir jį analizuoti naudojant specialius algoritmus. Galimybė programuoti automatines įvairių sistemų reakcijas stipriai padidina objektų saugumą.

– Valstybinių numerių atpažinimo sistemos.
– Transporto priemonių skaičiavimo sistemos.
– Vaizdo analitika.

Vaizdo stebėjimo technologijos vystosi didžiuliu greičiu. Dėl to tarp saugos sistemų inžinierių kyla nemažai ginčų, kuri iš egzistuojančių technologijų geriausia

 

Vaizdo stebėjimo sistemos (CCTV)

Vystantis technologijoms, šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos gali atlikti nemažą dalį rutininių darbų, kuriuos iki šiol turėjo atlikinėti žmonės; gali surinkti daug nepaneigiamų faktų, kurių įvertinimas padeda daugelyje situacijų.

Vaizdo stebėjimo sistemos atlieka tris pagrindines funkcijas:

Saugumas

 

 

Nepriklausomai nuo jūsų organizacijos dydžio ar veiklos rūšies viena iš pagrindinių užduočių – Jūsų darbuotojų, klientų ir turto saugumas. Daugeliu atvejų vaizdo stebėjimo sistema gali pagelbėti vertinti situaciją, valdyti grėsmes ir priimti teisingus sprendimus.

Prevencija

 

 

Nuostoliai įmonėse kiekvieną dieną siekia milijonus. Pagrindiniai nuostolių šaltiniai du – nesąžiningi Jūsų darbuotojai ir įsibrovėliai. Vien vaizdo sistemos įrengimas – puiki prevencijos priemonė, kuri ne tik padeda išvengti tiesioginių vagysčių, bet ir drausmina personalą, o tuo pačiu didina ir darbo našumą.

Marketingas

 

 

„Protingos“ vaizdo stebėjimo sistemos gali suteikti daug vertingos informacijos marketingui. Juk žymiai daugiau gali parduoti, kai žinai:

– Kiek ir kokių žmonių ateina į parduotuvę ( šiuolaikinės lankytojų skaičiavimo sistemos paremtos vaizdo analize);
– Kokios reklamos ar akcijos paskatina užsukti į prekybos vietą ( pakeitus reklamą iš karto matomi statistiniai lankomumo pokyčiai);
– Į kurias lentynas krypsta potencialių pirkėjų žvilgsniai ( kameros automatiškai fiksuoją lankytojų laiką, praleistą tam tikroje parduotuvės vietoje);
– Kai matai, kad eilė prie kasos per ilga ( vaizdo sistema seka eilės ilgį ir viršijus tam tikrą žmonių skaičių signalizuoja apie tai).

Ateina laikas, kai beveik kiekviena įmonė įsirengia vienokią ar kitokią vaizdo stebėjimo sistemą. Tam, kad sužinotumėte, kaip išnaudoti visas technines galimybes, rekomenduojame kreiptis į specialistus.

Besikreipiantiems dovanojame valandos konsultaciją.

Konsultacijos metu sužinosite:

– kuo naudingos vaizdo stebėjimo sistemos Jūsų verslui;
– kokių vaizdo stebėjimo technologijų panaudojimas būtų optimalus Jums;
– per kiek laiko ir kaip įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros;
– kiek kainuoja šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos.

Rašykite mums . . .