Įrengimas

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę žmogui palengvinti kasdienybę ir buitį. Modernūs sprendimai gali užtikrinti žmogaus saugumą ir jo privatumą. UAB „Elsista”siūlo savo klientams patikimas ir modernias saugos sistemas, leidžiančias užtikrinti objekto saugumą.

Mūsų įmonė apsaugos sistemas įvairiuose objektuose montuoja jau daugiau nei 17 metų, todėl saugos specialistai gali drąsiai sakyti, jog jų darbo rezultatas – patenkinti klientai.

Įsilaužimo signalizacija;

Tai patikimas metodas užtikrinti objektų saugą be žmogaus įsikišimo. Signalizacijos sistemos skirtos apsaugoti objektus, tokius kaip: namai, butai, komercinės patalpos, gamyklos. Apsaugos sistemą galima įdiegti bet kokiame objekte, nepriklausomai nuo jo dydžio.

Gaisro signalizacija;

Geriausia prevencinė priemonė nuo gaisro – patikima gaisro aptikimo ir signalizavimo sistema. Montuojame naujausios kartos detektorius, kurių dėka fiksuojamas galimas grėsmės šaltinis. Sistema ne tik informuoja apie pavojų signalu, bet ir gali atidaryti evakuacinius išėjimus, išjungti vėdinimo sistemas ir įjungti gesinimo priemones.

Praėjimo kontrolės sistemos;

Ši apsaugos priemonė užtikrins Jūsų privatumą. Pagal iš anksto numatytus kriterijus, sistema atpažįsta ir į patalpas įleidžia tik juos atitinkančius asmenis. Kriterijai gali būti keičiami priklausomai nuo paros laiko, tapatybės bei  kitų parametrų. Tai efektyvi saugos priemonė ne tik apsauganti asmeninį privatumą bet ir užtikrinant saugumą.

Vaizdo stebėjimo sistemos;

Vaizdo stebėjimo sistemos montuojamos tiek mažose, tiek dideliuose patalpose, teritorijose, parduotuvėse, gyvenamuosiuose namuose. Montuojame kameras, kuriomis patogiai ir lengvai galima stebėti tiek atskirų kamerų, tiek bendrai gaunamų vaizdų visumą, peržiūrėti įrašus.

Aukšto apsaugos lygio reikalaujančiuose objektuose „Elsista“ diegia sudėtingas sistemas, kurios gali būti integruotos su įėjimo, stebėjimo, apskaitos ir kitomis sistemomis. Tokiose sistemose naudojami patikimesni jutikliai, ypač lankstūs  apsauginės objekto apsaugos pultai ir kita moderni technika.

„Elsista“ gali pasiūlyti platų tokių gamintojų kaip „GE Security“, „DSC“, „Paradox“, „Bosch“ ir kt. techninių apsaugos sistemų spektrą.