KĄ DAROME

Projektuojame, instaliuojame ir aptarnaujame apsaugos sistemas:

Įsilaužimo signalizacija.

Atsižvelgdami į kliento poreikius, saugomų objektų svarbą, projektuojame ir įrengiame įvairios paskirties bei įvairaus sudėtingumo objektų elektronines įsilaužimo signalizacijos sistemas, įspėjančias apie nesankcionuotą asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją. Dažniausiai pakanka tradicinės apsaugos sistemos su klasikiniais magnetiniais, infraraudonųjų spindulių ar stiklo dūžio jutikliais.

Plačiau...

Gaisro signalizacija.

Gaisrinės signalizacijos sistemą sudaro šilumos bei optiniai dūmų detektoriai, rankiniai gaisro pavojaus mygtukai, garsinės sirenos ir blykstės. O tai pat įėjimų/išėjimų moduliai bei gesinimo sistemos valdymo įranga, leidžianti be pagrindinės sistemos funkcijos – registruoti ir paskelbti gaisro pavojaus signalą – įrengti pastatų ventiliacijos, priešgaisrinių durų ir kitos pastato automatikos valdymą gaisro atveju.

Plačiau...

Praėjimo kontrolės sistemos.

Praėjimo kontrolės sistemos skirtos valdyti asmenų (darbuotojų, lankytojų) patekimą į įmonės teritoriją, jų judėjimą teritorijos viduje ir kaupti praėjimo įvykių duomenis sistemos duomenų bazėje.
Sistemose naudojamos asmens identifikavimo priemonės – plastikinės kortelės, kurios tuo pačiu yra ir darbuotojo pažymėjimas, naudojamas įėjimo kontrolei ir darbo laiko apskaitai.

Plačiau...
Vaizdo-stebejimo-sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos – tai vienas iš pagrindinių ir efektyviausių apsaugos techninėmis priemonėmis variantų. Jos turi labai platų įvairiausių galimybių spektrą: nepertraukiama saugomos teritorijos kontrolė visą parą, judesio detekcija kontroliuojamose zonose, įvykių archyvas, automatinis atpažinimas ir sulyginimas su etalonu. Šiais laikais vaizdo stebėjimo sistema tampa šiuolaikinio būsto neatsiejama dalimi, kuri užtikrina gyventojų saugumą ir komfortą.

Plačiau...