Jūs turite butą, garažą, namą, sodybą… Džiaugiatės tuo, bet tuo pačiu turite galvos skausmą – kaip apsaugoti savo turtą! Aplinkui tiek daug ilgapirščių, kurie taip ir taikosi ką nors nugvelbti.
Tai galima išspręsti pasitelkus šiuolaikines apsaugos sistemas. Mes šioje srityje dirbame jau daugiau nei dvidešimt metų ir esame sukaupę nemažai patirties. Todėl manome, kad galime jums padėti.

 

Dažniausiai mums užduoda šiuos klausimus:

Turiu namą, butą, garažą. Kaip man jį apsaugoti? Kiek tai kainuos?

Pradėkite nuo apsaugos sistemos įrengimo. Apsaugos sistemos saugo jūsų patalpas. Magnetiniai kontaktai ant durų ir langų „stebi“, kad jų neatidarytų; stiklo dūžio davikliai „klauso“, ar niekas neišdaužė lango; judesio davikliai „seka“, ar į jums priklausančias patalpas nepateko vagys. Visi išvardinti davikliai prijungti prie „smegenimis“ vadinamos centralės. Apsaugos sistema valdoma klaviatūra (valdymo pulteliu), kuriuo galima įjungti/ išjungti apsaugą. Sistema, užfiksavusi „nenaudėlį“, kuris pateko į patalpas be jūsų leidimo, praneša apie tai įjungdama sirenas, paskambindama šeimininkui į „kišenę“ arba automatiškai iškviesdama saugos tarnybą.

Saugos sistemos įrengimo kaina priklauso nuo patalpų kiekio ir norimo saugumo lygio. Norėdami gauti konkretų pasiūlymą, susisiekite su mumis. Apsauga kainuoja tik tuo atveju, jei norite, kad į aliarmo signalus reaguotų saugos tarnybų greito reagavimo ekipažai. Konkretaus objekto apsaugos kainą galima sužinoti: SAUGOS TARNYBOS

Statausi namą. Kaip jį apsaugoti?

Kuo anksčiau pasirūpinsite statomo namo apsauga, tuo mažesnė tikimybė nukentėti nuo ilgapirščių. Paprastai statybų metu, kai jau namas „po stogu“, prieš dedant langus ir duris išvedžiojami laidai „pilnam signalizacijos komplektui“ t.y. tokiai sistemai, kokia turės būti, kuomet jau gyvensite name, ir sumontuojama laikina „minimali“ sistema, kad namas būtų saugomas statybų metu. Juk niekam ne paslaptis, kad iš statybviečių dažnai prapuola įrankiai, medžiagos, o neretai ir durys bei langai.

„Protingas“ namas. Kas tai ir kaip jį įsirengti?

„Protingas“ namas – tai daviklių ir valdymo elementų visuma, kuri už jus atlieka tam tikrus veiksmus. Pritaikymo galimybės paprastai ribojamos tik užsakovo fantazija ir finansinėmis galimybėmis. Keletas iš populiaresnių pritaikymų: kai jūs išeinate iš namų, įjungiate apsaugos sistemą, „duodate komandą“ šildymo katilui sumažinti temperatūrą patalpose. Atjungiamas elektros tiekimas į tam tikras rozetes (kad nepaliktumėt įjungto lygintuvo ar kt.). Grįžus namo padidinamas šildymas, tamsiu paros metu uždegama šviesa. Kai reikia, atidaromi kiemo ar garažo vartai, įjungiamas apšvietimas ar laistymo sistema. Visa tai galima valdyti per nuotolį naudojant mobilųjį telefoną. Tai dar vienas „protingo“ namo privalumas.

Ar verta įsirengti vaizdo stebėjimo kamerą?

Vaizdo stebėjimo kameros reikalingos tada, kai norite pamatyti, kas vyksta jūsų kieme jums išvykus. Tai ypač patogu, kai paliekate vaikus vienus kieme. Savo mobiliajame telefone galite stebėti, kuo jie užsiima, kokie draugai pas juos ateina. Kameros neapsaugos turto, bet peržiūrėjus įrašus po kokio nors įvykio galima suprasti, kokios padarytos klaidos, ir jų nebekartoti.